Jag kommer alltid bära med mig våra underhållande zonterapi-sessioner, och det faktum att din livsgärning är orsaken till många pars lyckade graviditeter. Stort.
Tack Ulla, tack Anna.
Vila i frid♥️
Kära Ulla, vi har levt i vänskap genom hela livet ända sedan vi föddes. Vila i frid!
💜 Himlen har fått en ängel 💜
Ulla, jag kommer minnas dig som en positiv person med glimten i ögat och stor portion humor. Du var även den vassaste motståndaren jag haft i Wordfeud, mobilspelet du älskade, och du vann i stort sett varje parti mot mej fram till kort tid före du vandrade vidare. Vila i frid!
En Sista Hälsning.
Vila i frid 💜Du finns kvar i våra minnen, finaste Ulla - tack för ditt skratt, ditt ljus och din givmildhet💜
Vi kommer sakna dig!
Tacksam att fått lära känna dig. Så snäll och omtänksam. Tack för fina samtal, goda råd och zonterapi.
Vila i frid fina Ulla
Tack för alla år vi arbetade tillsammans på Borgstenaskolan.
Vila i frid.
En sista hälsning
💜
Tack för många ljusa minnen och glada skratt.För all hjälp med zonterapi för hela familjen. Sov i ro.
En sista hälsning
Du finns för alltid i vårt minne. Vila i frid.
Vi tänker på dig
En sista Hälsning
Vila i frid
En sista hälsning
Tack för alla goa stunder på Borgstenaskolan. Rasterna i ditt lilla kontor en halvtrappa upp där zonterapi gavs till den som behövde. Nära till skratt och ett stort hjärta. Sov i ro Ulla.
En sista hälsning.
Vila i frid
Vila i frid.
Vila i frid
Jag saknar dig
Vila i frid
Kerstin
Ing-Marie o Lars-Olof
En sista hälsning
Tack för alla ljusa minnen från vår tid på Borgstenaskolan.
Vila i frid🙏