Du kommer vara saknad på gården 🌹
Tack för allt Kjell, vi saknar dig på gården! Vila nu ❤️
Tack Kjell, familjen Karlöf
Vila i frid fina Kjell.
Tack Kjell för alla roliga samtal, din klokhet och omsorg med alla små och stora två- och fyrbenta på gården.
Tack för alla fina samtal på Bogesunds gård.
Vila i frid
En sista hälsning
Tack för fantastiskt fina och värdefulla år på Bogesunds gård!
Under hela ditt liv har du varit en självklar del Bogesunds Gård. För många av oss är det svårt att föreställa sig platsen utan dig. Du fanns alltid där – med ditt engagemang, din kunskap och din omsorg om gården, hästarna och människorna omkring dig.
Thank you for everything.
You are extremely missed
and have left so many memories
Love from
Tack för alla minnen!
Saknar dig på gården
Gunilla Anders och Jenny
Tack Kjell för alla fina minnen, det är tomt på gården utan dig 🕯️♥️ Karin & Håkan
Tack för alla givande samtal och din alltid så givande närvaro. Du är saknad.
Vila i frid Kjell! Tack för den klokhet och omtänksamhet du spred. Du är saknad på gården, men kommer alltid vara en del av den. ❤️
Tack för alla fina minnen, skratt och samtal ❤️
Saknad av många
Tack för alla fina minnen!
Vila i frid
Du finns i våra hjärtan
Vila i frid
Tack Kjell för alla fina och roliga samtal. Vi saknar dig på gården. Cissi & Lisa
Käre Kjell du lämnar ett stort tomrum på gården. Tack för att vi fått lära känna dig. ❤️
Katarina, Jossan och resten av familjen.
Bästa Kjell! Tack för alla skratt, alla samtal och åtskilliga timmar i stallet. Du, Lena och gården som funnits hela min uppväxt och alltid haft en stor plats i mitt hjärta.
Vila i frid.
Vila i frid
Tack för alla trevliga år! Många fina minnen!
Tack för alla fina och uppskattade samtal om hästarna och allt annat viktigt och oviktigt i livet. Vi uppskattade dig. Sov gott Kjell.
En sista hälsning
Tack för alla fina pratstunder om hästarna och allt annat viktigt i livet. Sov gott Kjell. Och en stor och varm kram till dina närmaste.
Till minne