Vila i frid Gunvor ❤️
Tack för alla år när vi jobbade tillsammans i Södra Ökneno kyrkliga samfällighet.
Vila i frid
En varm hälsning till en stark person. Jag är glad att jag fick träffa dig.
Aunt Gunvor, we love you and will miss you. Rest in peace. Kalle, Shari, Sixten and Sawyer
Tack för oändligt tålamod med tonåringar och alla fina teaterminnen.
Tack för tiden som arbetskamrater i Stigtomta-Vrena församling. Vila i frid.
Vila i frid!
Tack för ditt fina arbete i församlingen! Du spred ljus, trygghet och glädje! Vår Herre tar emot med öppen famn!
Vila i Frid Gunvor
Kära kusin Gunvor
Tack för fina minnen från barn och ungdomens soliga dagar på Lindsjö. Du är nu omgiven av många goda skyddsänglar.
Saknar dig!
Tack Gunvor för ditt fina arbete i Stigtomta-Vrena församling. Det var alltid roligt att samarbeta med dig.
Nu vilar du i frid.
Ett sista tack och farväl
Världens bästa dagmamma och en otroligt varm och trygg person med det största hjärtat, omtanke för allt och alla. Det är så jag minns och kommer minnas dig för alltid.
Vila i frid❤️
Kära kusin Gunvor,
barndomens soliga lycka och sommarens lek utan slut har jag delat med Dig på Lindsjö. Där famnen fanns öppen hos din Mor och Far.
Nu binder jag en minnenas krans.
Farväl kära Gunvor farväl.
Älskar dig fina mormor❤️ Jag vet du och dina änglar skyddar mig genom livet ❤️
Jag saknar dig!
Älskade Mamma du har gett oss alla så mycket kärlek och styrka. Du lever vidare i oss. Kommer alltid minnas och hylla ditt liv den 26 oktober det är dagen då ditt först födda barn föds och ditt sista barnbarn föds. Du finns för alltid i mitt hjärta älskade MAMMA ❤️