Fina mormor ♥️
Jag tänker tillbaka på alla skogspromenader vi gjorde när jag var liten. Minnen med söta katter, de goda äpplena från trädet längst bort, hembakat bröd och pepparsoppa. Men framför allt att du alltid var så glad.
Vila i frid
Fina mormor ♥️
Jag tänker tillbaka på alla skogspromenader vi gjorde när jag var liten. Minnen med söta katter, de goda äpplena från trädet längst bort, hembakat bröd och pepparsoppa. Men framför allt ditt leende och ditt vänliga sätt.
Vila i frid.
Kära faster Solla ❤️
Tänder ett ljus för dig idag och minns med glädje ditt klingande skratt och den värme du utstrålade!
Sov i ro 🕊️
Fina, vackra, alltid glada Souli❤️ Jag har så många minnen med dig och Carina som jag är så glad för.Minnen som är extra starka är från Bulgarien! Här en bild på dig och mig som Carina tog. Min favvis bild. Den säger mer än ord ❤️ Det där är verkligen Du❤️ VI ❤️
Vila i frid 🕊
Ibland liksom hejdar sig tiden ett slag, och någonting alldeles oväntat sker.
Världen förändrar sig varje dag, men ibland blir den aldrig densamma mer.
Soulli, kära ”Bompa”… vi är så glada att vi fick lära känna dig. Soliga, vackra du lever vidare i vårt minne, med ditt strålande leende & böljande kaftan i Bulgariens solnedgång. All kärlek & värme till nära & kära från familjen Gillinger
Kära fina Sol-Britt låt den himmelska solen lysa på dig. Sätt dig i en doftande himmelsk syrenberså , drick ditt kaffe ta gärna en kaka. Prata med nära och kära och njut av stillheten och livets minnen.
Tack för alla fina minnen. Du var min bästa kompis.
Finaste Souli.. en ära att få ha lärt känna dig. Vila i frid ♥️🙏🏻♥️
Vila i frid!
En sista hälsning från Grabbarna. Vila i Frid!
Så fin och alltid så glad, skrattade mycket och så mån om din omgivning.
Sov i ro kära Sol-Britt
Tack för alla ljusa minnen
Vila i frid och vi sparar alla roliga minnen som vi haft tillsammans.
Livets slut kan ingen hindra
men vackra minnen kan sorgen lindra..
Sov i ro moster.
Till minne