Vila i frid.
Jag är så glad över att jag fick lära känna dig och Nils-Erik, ni var alltid lika varma och välkomnande när vi hälsade på er på gården i Ocke! Och jag har så mysiga minnen från alla fina hästmöten hemma på er gård, särskilt med Petterman och Trulls! Det glädjer mig och värmer mitt hjärta att ni två nu är på samma plats igen, tills vi ses igen ❤️
Vila i frid Ingegerd❤️
Vila i frid Ingegerd och
sov gott fröken
Ett ljus får brinna för Ingegerd,
som nu fått vila i frid.
Må hennes minne fortsätta lysa
i Elna och alla dem hon älskade. 🕊️
Med varmt deltagande till familjen och en stor kram till Elna.
Sov så gott, fina Ingegerd! Minns Dig med glädje från tiden i kören. Vi hade alltid så mycket att prata om!
Det var fint för mig att få träffa dig. Självsäker, pigg och varm. Du inspirerade mig, tack för det. Vila i frid Ingegerd.
Tack för din vänskap under mer än 40 år i Mörsil-Åre Inner Wheelklubb.
Gudrun Hermansson
En sista hälsning efter vårt besök hos dig sommaren 2025
Tack för alla fina möten och allt stöd i Västra Jämtlands teaterförening. Oj vad trevligt vid hade det.
Sov gott Ingegerd! Vi saknar dig!
Tack för allt farmor ❤️
Det blir tomt för oss som är kvar nu när du gått vidare, men jag är glad att du och farfar får vara tillsammans igen. Ni gör även himlen till en bättre plats.
Vila i frid 🙏
En sista hälsning
Tack Ingegerd för många fina stunder tillsammans i Ocke.
Vila i frid!
Vila i frid
En sista Hälsning.
Tack Ingegerd för lång och fin vänskap vi fått dela med dig.
Tack kära Ingegerd för allt vad du har betytt för oss och för våra föräldrar genom alla år. Det blir tomt på Rullbo utan dig.
Vila i frid.
Vila i frid Ingegerd
Vila i frid
Sov gott kära moster Ingegerd
Sov i ro kusin🙏🏼
Tack för många roliga år i Inner Wheel.
Ocke blir tomt utan dig.
Saknar dina telefonsamtal ❤️
Du fattas oss Ingegerd
Sov gott
En sista hälsning med varmt deltagande
Sov gott min fina skolfröken Ingegerd!
Vila i frid Ingegerd